май 23, 2022
ФК "Ботев"

Североизточна Трета лига 2021/2022

Класиране Североизточна Трета лига 2021/22
1. Дунав от Русе (Русе) 17 16 1 0 68:9 49 [*]
––––––––––––––––––––––-
2. Лудогорец 1945 III (Разград) 16 12 1 3 38:8 37
3. Черноломец 1919 (Попово) 15 11 1 3 33:11 34 [1 0 0 3:1 3]
4. Септември 98 (Тервел) 16 10 4 2 28:8 34 [0 0 1 1:3 0]
5. Черноморец (Балчик) 16 8 6 2 30:13 30
6. Ботев (Нови пазар) 16 8 2 6 15:26 26
7. Волов (Шумен) 16 6 4 6 19:22 22 [+]
8. Светкавица Търговище (Търговище) 16 6 3 7 31:20 21
9. Спартак 1918 II (Варна) 16 6 2 8 23:24 20 [+][*]
10. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 15 4 4 7 17:30 16
11. Устрем Д (Дончево) 16 3 2 11 13:35 11
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
12. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 16 3 1 12 13:45 10 [+]
13. Доростол Силистра (Силистра) 16 2 1 13 13:40 7 [*]
––––––––––––––––––––––-
14. Локомотив (Русе) 17 0 2 15 7:57 2 [+]

I кръг

14 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) – Ботев (Нови пазар) 2:0 (1:0)
Доростол Силистра (Сс) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:1 (0:0)
Светкавица Търговище (Търговище) – Черноморец (Балчик) 1:1 (0:0)
Волов (Шумен) – Локомотив (Русе) 3:0 (2:0)
Дунав от Русе (Русе) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 8:0 (4:0)
Лудогорец 1945 III (Разград) – Спартак 1918 II (Варна) 4:0 (2:0) Video
15 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Устрем Д (Дончево) 6:0 (2:0)

II кръг

21 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Спартак 1918 II (Варна) 1:0 (1:0)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Лудогорец 1945 III (Разград) 0:5 (0:4)
Локомотив (Русе) – Черноломец 1919 (Попово) 0:3 (0:1)
Черноморец (Балчик) – Волов (Шумен) 3:0 (1:0)
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Светкавица Търговище (Тщ) 1:0 (1:0)
Септември 98 (Тервел) – Доростол Силистра (Силистра) 6:0 (1:0)
22 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Дунав от Русе (Русе) 0:1 (0:1)

III кръг

28 август 2021 г., събота, 18:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) – Ботев (Нови пазар) 0:2 (0:1)
Светкавица Търговище (Тщ) – Септември 98 (Тервел) 0:0
Волов (Шумен) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1 (0:1)
Дунав от Русе (Русе) – Локомотив (Русе) отложен *
* – отложен по молба на гостите заради множество контузени и заболели
футболисти.
Лудогорец 1945 III (Разград) – Устрем Д (Дончево) 4:1 (2:1) Video
29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Черноморец (Балчик) 1:1 (1:0)
Спартак 1918 II (Варна) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1 (1:0)
19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) – Локомотив (Русе) 8:0 (3:0) Video

IV кръг

4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0 (0:0)
Локомотив (Русе) – Лудогорец 1945 III (Разград) 0:2 (0:1)
Черноморец (Балчик) – Дунав от Русе (Русе) отложен *
* – отложен заради участието и на двата отбора в турнира за Купата на
България.
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Черноломец 1919 (Попово) 1:0 (0:0)
Септември 98 (Тервел) – Волов (Шумен) 5:0 (3:0) Video
Доростол Силистра (Сс) – Светкавица Търговище (Тщ) 1:2 (1:1)
5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Спартак 1918 II (Варна) 0:1
8 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) – Дунав от Русе (Русе) 1:2 (0:0) Video

V кръг

11 септември 2021 г., събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Черноморец (Балчик) 1:0 (0:0) Video
11 септември 2021 г., събота, 16:30 ч:
Дунав от Русе (Русе) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:2 (3:1) Video
11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) – Ботев (Нови пазар) 0:2 (0:1)
Волов (Шумен) – Доростол Силистра (Силистра) 3:1 (0:0)
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Локомотив (Русе) 1:1 (1:0)
12 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Септември 98 (Тервел) 3:1 (1:0) Video
12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Устрем Д (Дончево) 1:5 (1:0)

III кръг – отложен мач

19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) – Локомотив (Русе) 8:0 (3:0) Video

VI кръг

25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив (Русе) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2 (1:2)
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 II (Варна) 6:1 (4:0)
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Лудогорец 1945 III (Рз) 0:2 (0:1)
Доростол Силистра (Силистра) – Черноломец 1919 (Попово) 0:1 (0:1)
Светкавица Търговище (Търговище) – Волов (Шумен) 1:0 (1:0)
26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Устрем Д (Дончево) 2:0 (2:0)
Септември 98 (Тервел) – Дунав от Русе (Русе) 2:3 (1:3) Video

VII кръг

2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) – Спортист 2011 (Ген.Тошево) 2:1 (1:1)
2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Волов (Шумен) – Ботев (Нови пазар) 1:1 (1:0)
Дунав от Русе (Русе) – Доростол Силистра (Силистра) 5:0 (2:0) Video
Лудогорец 1945 III (Разград) – Септември 98 (Тервел) отложен
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Черноморец (Балчик) 1:2 (1:1)
3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Светкавица Търговище (Тщ) 4:0 (2:0)
Устрем Д (Дончево) – Локомотив (Русе) 2:1 (0:1)
30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Септември 98 (Тервел) 0:1 (0:0) Video

VIII кръг

9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Локомотив (Русе) 2:1 (1:0)
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1 (1:0)
Септември 98 (Тервел) – Спартак 1918 II (Варна) 2:0 (2:0) Video
Доростол Силистра (Силистра) – Лудогорец 1945 III (Рз) 2:3 (1:3)
Светкавица Търговище (Търговище) – Дунав от Русе (Русе) 1:2 (1:0) Video
Волов (Шумен) – Черноломец 1919 (Попово) 0:1 (0:0)
10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) – Устрем Д (Дончево) 1:0 (1:0)

IX кръг

16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) – Волов (Шумен) 2:0 (2:0) Video
Лудогорец 1945 III (Рз) – Светкавица Търговище (Тщ) 2:0 (1:0) Video
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Доростол Силистра (Силистра) 5:0 (2:0)
Локомотив (Русе) – Черноморец (Балчик) 1:5 (0:4)
16 октомври 2021 г., събота, 16:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Септември 98 (Тервел) 0:1 (0:1) * Video
* – първоначално насрочен за 16:00 ч, началото закъснява с 28′ заради
ангажименти на футболисти на домакините.
17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Ботев (Нови пазар) 3:0 (1:0)
Устрем Д (Дончево) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) отложен
1 декември 2021 г., сряда, 19:00 ч:
в Добрич, ст.“Дружба“ – изкуствен терен:
Устрем Д (Дончево) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2 (1:1)

X кръг

23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Черноморец (Балчик) 0:1 (0:1)
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Локомотив (Русе) 3:1 (2:1) Video
Доростол Силистра (Силистра) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1 (0:1)
Волов (Шумен) – Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1 (1:1)
24 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Септември 98 (Тервел) – Устрем Д (Дончево) 1:0 (0:0) Video
Светкавица Търговище (Тщ) – Спартак 1918 II (Варна) 1:1 (0:1)
Черноломец 1919 (Попово) – Дунав от Русе (Русе) 1:2 (0:1) Video

VII кръг – отложен мач

30 октомври 2021 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Септември 98 (Тервел) 0:1 (0:0) Video

XI кръг

6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) – Ботев (Нови пазар) 5:0 (2:0)
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Волов (Шумен) 0:1 (0:0)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Светкавица Търговище (Тщ) 2:1 (1:0)
Локомотив (Русе) – Септември 98 (Тервел) 0:0 Video
Черноморец (Балчик) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:1 (0:0)
6 ноември 2021 г., събота, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Черноломец 1919 (Попово) 2:0 (1:0)
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Доростол Силистра (Силистра) 0:3 (0:1)

XII кръг

13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1 (0:1)
Септември 98 (Тервел) – Черноморец (Балчик) 0:0 Video
Доростол Силистра (Силистра) – Локомотив (Русе) 3:1 (2:0) Video
Светкавица Търговище (Търговище) – Устрем Д (Дончево) 5:1 (2:1)
Волов (Шумен) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:2 (2:0)
Черноломец 1919 (Попово) – Спартак 1918 II (Варна) 3:1 (1:1)
Дунав от Русе (Русе) – Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1 (1:1)

XIII кръг

19 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч:
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Дунав от Русе (Русе) 0:2 (0:0)
20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Ботев (Нови пазар) 5:0 (2:0) Video
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Черноломец 1919 (Попово) 2:3 (0:2)
Устрем Д (Дончево) – Волов (Шумен) отложен
Локомотив (Русе) – Светкавица Търговище (Търговище) 0:7 (0:3) Video
Черноморец (Балчик) – Доростол Силистра (Силистра) 2:1 (2:0)
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Септември 98 (Тервел) 0:3 (0:1) Video
5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Волов (Шумен) 0:0

IX кръг – отложен мач

1 декември 2021 г., сряда, 19:00 ч:
в Добрич, ст.“Дружба“ – изкуствен терен:
Устрем Д (Дончево) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2 (1:1)

XIII кръг – отложен мач

5 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Волов (Шумен) 0:0

XIV кръг

26 февруари 2022 г., събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Септември 98 (Тервел) 0:0 Video
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Доростол Силистра (Сс) 2:0 (1:0)
Черноморец (Балчик) – Светкавица Търговище (Търговище) 3:0 (1:0)
Локомотив (Русе) – Волов (Шумен) 0:2 (0:0)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Дунав от Русе (Русе) 0:6 (0:1)
Спартак 1918 II (Варна) – Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0 (1:0)
27 февруари 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Черноломец 1919 (Попово) 1:2 (1:1)

XV кръг

5 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 (2:0)
Дунав от Русе (Русе) – Устрем Д (Дончево) 5:0 (1:0) Video
Черноломец 1919 (Попово) – Локомотив (Русе) 2:0 (0:0) Video
Волов (Шумен) – Черноморец (Балчик) 2:2 (0:2)
Светкавица Търговище (Тщ) – Спортист 2011 (Ген.Тошево) 8:0 (2:0)
Доростол Силистра (Силистра) – Септември 98 (Тервел) 1:2 (1:1) Video
5 март 2022 г., събота, 16:00 ч:
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Ботев (Нови пазар) 7:0 (3:0)

XVI кръг

12 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Доростол Силистра (Силистра) отложен *
* – отложен заради лошо време и състояние на терена.
Септември 98 (Тервел) – Светкавица Търговище (Тщ) отложен *
* – отложен заради лошо време и състояние на терена.
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Волов (Шумен) отложен
Черноморец (Балчик) – Черноломец 1919 (Попово) отложен *
* – отложен заради лошо време и състояние на терена.
Локомотив (Русе) – Дунав от Русе (Русе) 0:9 (0:4) Video
Устрем Д (Дончево) – Лудогорец 1945 III (Разград) отложен *
* – отложен заради лошо време и състояние на терена.
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Спартак 1918 II (Варна) отложен *
* – отложен заради лошо време и състояние на терена.
6 април 2022 г., сряда, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Лудогорец 1945 III (Разград) –
20 април 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Волов (Шумен) –
Ботев (Нови пазар) – Доростол Силистра (Силистра) –
Септември 98 (Тервел) – Светкавица Търговище (Тщ) –
Черноморец (Балчик) – Черноломец 1919 (Попово) –
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Спартак 1918 II (Варна) –

XVII кръг

19 март 2022 г., събота, 15:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Ботев (Нови пазар) 0:2 (0:1)
Лудогорец 1945 III (Разград) – Локомотив (Русе) 3:0 сл. *
* – гостите не се явяват.
Дунав от Русе (Русе) – Черноморец (Балчик) 1:1 (0:0) Video
Волов (Шумен) – Септември 98 (Тервел) 1:2 (1:1) Video
Светкавица Търговище (Тщ) – Доростол Силистра (Сс) 4:0 (1:0)
19 март 2022 г., събота, 17:00 ч:
в кк Чайка, НСБ „Спортпалас“:
Спартак 1918 II (Варна) – Устрем Д (Дончево) 0:1 (0:0)
20 март 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Спортист 2011 (Ген.Тошево) –

XVIII кръг

26 март 2022 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Светкавица Търговище (Търговище) –
Доростол Силистра (Силистра) – Волов (Шумен) –
Септември 98 (Тервел) – Черноломец 1919 (Попово) –
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Дунав от Русе (Русе) –
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 III (Разград) –
Локомотив (Русе) – Спартак 1918 II (Варна) –
27 март 2022 г., неделя, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) –

XIX кръг

2 април 2022 г., събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Локомотив (Русе) –
Спартак 1918 II (Варна) – Черноморец (Балчик) –
Лудогорец 1945 III (Рз) – Спортист 2011 (Ген.Тошево) –
Дунав от Русе (Русе) – Септември 98 (Тервел) –
Волов (Шумен) – Светкавица Търговище (Търговище) –
3 април 2022 г., неделя, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Ботев (Нови пазар) –
Черноломец 1919 (Попово) – Доростол Силистра (Силистра) –

XVI кръг – отложен мач

6 април 2022 г., сряда, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Лудогорец 1945 III (Разград) –

XX кръг

9 април 2022 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Волов (Шумен) –
Светкавица Търговище (Тщ) – Черноломец 1919 (Попово) –
Доростол Силистра (Силистра) – Дунав от Русе (Русе) –
Септември 98 (Тервел) – Лудогорец 1945 III (Разград) –
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Спартак 1918 II (Варна) –
Черноморец (Балчик) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) –
Локомотив (Русе) – Устрем Д (Дончево) –

XXI кръг

16 април 2022 г., събота, 16:00 ч:
Локомотив (Русе) – Ботев (Нови пазар) –
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Спортист 2011 (Ген.Тошево) –
Спартак 1918 II (Варна) – Септември 98 (Тервел) –
Лудогорец 1945 III (Разград) – Доростол Силистра (Сс) –
Дунав от Русе (Русе) – Светкавица Търговище (Търговище) –
17 април 2022 г., неделя, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Черноморец (Балчик) –
Черноломец 1919 (Попово) – Волов (Шумен) –

XVI кръг – отложени мачове

20 април 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Волов (Шумен) –
Ботев (Нови пазар) – Доростол Силистра (Силистра) –
Септември 98 (Тервел) – Светкавица Търговище (Тщ) –
Черноморец (Балчик) – Черноломец 1919 (Попово) –
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Спартак 1918 II (Варна) –

XXII кръг

30 април 2022 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Черноломец 1919 (Попово) –
Волов (Шумен) – Дунав от Русе (Русе) –
Светкавица Търговище (Тщ) – Лудогорец 1945 III (Рз) –
Доростол Силистра (Силистра) – Спартак 1918 II (Варна) –
Септември 98 (Тервел) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) –
Черноморец (Балчик) – Локомотив (Русе) –
1 май 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Устрем Д (Дончево) –

XXIII кръг

7 май 2022 г., събота, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) – Ботев (Нови пазар) –
Локомотив (Русе) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) –
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Доростол Силистра (Силистра) –
Спартак 1918 II (Варна) – Светкавица Търговище (Тщ) –
Лудогорец 1945 III (Разград) – Волов (Шумен) –
Дунав от Русе (Русе) – Черноломец 1919 (Попово) –
8 май 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Септември 98 (Тервел) –

XXIV кръг

14 май 2022 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Дунав от Русе (Русе) –
Волов (Шумен) – Спартак 1918 II (Варна) –
Светкавица Търговище (Тщ) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) –
Септември 98 (Тервел) – Локомотив (Русе) –
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Черноморец (Балчик) –
15 май 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Лудогорец 1945 III (Разград) –
Доростол Силистра (Силистра) – Устрем Д (Дончево) –

XXV кръг

22 май 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Ботев (Нови пазар) –
Черноморец (Балчик) – Септември 98 (Тервел) –
Локомотив (Русе) – Доростол Силистра (Силистра) –
Устрем Д (Дончево) – Светкавица Търговище (Търговище) –
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Волов (Шумен) –
Спартак 1918 II (Варна) – Черноломец 1919 (Попово) –
Лудогорец 1945 III (Разград) – Дунав от Русе (Русе) –

XXVI кръг

28 май 2022 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) – Лудогорец 1945 III (Разград) –
Дунав от Русе (Русе) – Спартак 1918 II (Варна) –
Черноломец 1919 (Попово) – Рилци (кв.Рилци, Добрич) –
Волов (Шумен) – Устрем Д (Дончево) –
Светкавица Търговище (Търговище) – Локомотив (Русе) –
Доростол Силистра (Силистра) – Черноморец (Балчик) –
Септември 98 (Тервел) – Спортист 2011 (Генерал Тошево) –

Източник: bulgarian-football.com